انتشار به‌روزرسانی مهم بعدی ویندوز به تعویق افتاد – دیجیاتو + روسیه تحویل «S-۳۰۰» به سوریه را بررسی می‌کند – همایش سالانه شیمی

مطابق برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت، قرار بود که به‌روزرسانی مهم بعدی ویندوز 10 (با اسم رمز رد استون 4) هفته گذشته به دست کاربران برسد
قابلیت‌هایی مثل تایم‌لاین، پشتیبانی از تصاویر HDR و برخی تحولات در زبان طراحی ویندوز از جمله تغییراتی خواهند بود که در به‌روزرسانی رد استون 4 مشاهده خواهید کرد.

اگر چه هنوز عنوان دقیق این به‌روزرسانی مشخص نیست، شواهد از این حکایت دارند که نام نهایی آپدیت رد استون 4 احتمالا «به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10» خواهد بود. همچنین با این تأخیر، احتمال دارد که انتشار به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 به ماه می موکول شود.

مایکروسافت بر خلاف رویه همیشگی این بار تصمیم گرفته در عوض انتشار به‌روزرسانی رفع باگ، یک بیلد کاملا جدید را برای ویندوز ارائه کند. دانا ساکار، یکی از مدیران مایکروسافت می‌گوید که وجود این باگ در ویندوز ممکن است در بسیاری از رایانه‌ها به صفحه آبی مرگ (BSOD) منجر شود. به همین خاطر وی و همکارانش تصمیم گرفته‌اند که برای حل مشکل از پایه، یک بیلد کاملا جدید را برای ویندوز ارائه نمایند.

مایکروسافت هنوز درباره علت به وجود آمدن این باگ و این که چرا درست در لحظه آخر آن را کشف کرده، هیچ توضیحی ارائه نداده است. اما در حال حاضر این بیلد جدید (بیلد 17134) برای کاربران اینسایدر عضو فست رینگ منتشر شده، و به زودی در اختیار اعضای Slow Ring و سپس تسترهای نسخه پیش‌نمایش هم قرار می‌گیرد.

مطابق برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت، قرار بود که به‌روزرسانی مهم بعدی ویندوز 10 (با اسم رمز رد استون 4) هفته گذشته به دست کاربران برسد. اما درست در لحظات آخر، انتشار این ‌به‌روزرسانی به خاطر یک باگ مسدود‌کننده به تعویق افتاد.

——————-

خبرگزاری مهر: وزیر امور خارجه روسیه از بررسی طرح تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به سوریه خبر داد.

«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به بررسی طرح تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به سوریه، به بی بی سی گفت: اکنون ما آماده بررسی تمامی گزینه‌ها برای کمک به ارتش سوریه برای مقابله با تجاوزات هستیم
ارتش سوریه برای مقابله با حمله اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه از سامانه‌های دفاع هوایی پیشرفته و جدیدی مثل اس۱۲۵ و اس۲۰۰ استفاده کرد.

لاوروف گفت: ما چند سال پیش به درخواست برخی شرکا از مجهز کردن دمشق به سامانه اس۳۰۰ امتناع کردیم اما اکنون و بعد از تجاوز آمریکا، فرانسه و انگلیس تمامی گزینه‌ها را برای تضمین امنیت سوریه بررسی خواهیم کرد.

خبرگزاری مهر: وزیر امور خارجه روسیه از بررسی طرح تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به سوریه خبر داد.

صبح امروز نیز خبرهایی در مورد رهگیری چند موشک از سوی پدافند هوایی سوریه منتشر شده بود.

«سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه با اشاره به بررسی طرح تحویل سامانه موشکی اس ۳۰۰ به سوریه، به بی بی سی گفت: اکنون ما آماده بررسی تمامی گزینه‌ها برای کمک به ارتش سوریه برای مقابله با تجاوزات هستیم.

Posted on: 2018-04-22, by : chconference

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *