خورخه ژسوس سرمربی الهلال شد + از این پس اپلیکیشن کتاب خوان iBooks با نام Apple Books شناخته می شود – دیجیاتو – همایش سالانه شیمی

ورزش سه: مربی پرتغالی فصل اخیر اسپورتینگ لیسبون هدایت تیم الهلال عربستان را برعهده گرفت.

الهلال عربستان در فصل ۲۰۱۷ تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت که در مسابقه پایانی نتوانست به پیروزی برسد اما شکست در فینال آسیایی و از سوی دیگر حذف و قعرنشینی در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا، موجب شد تا مسؤولان این باشگاه با وجود قهرمانی در فصل اخیر لیگ حرفه‌ای عربستان به فکر تغییر سرمربی بیافتند
خورخه ژسوس ۶۳ ساله در ۹ فصل اخیر لیگ برتر پرتغال، سه بار به مقام قهرمانی و سه مرتبه به نایب قهرمانی به همراه تیم بنفیکا رسیده و در سه سال گذشته هم که هدایت اسپورتینگ لیسبون را برعهده داشته، یک نایب قهرمانی داشته و دو بار رتبه سوم را به دست آورده است.

الهلال عربستان در فصل ۲۰۱۷ تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفت که در مسابقه پایانی نتوانست به پیروزی برسد اما شکست در فینال آسیایی و از سوی دیگر حذف و قعرنشینی در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا، موجب شد تا مسؤولان این باشگاه با وجود قهرمانی در فصل اخیر لیگ حرفه‌ای عربستان به فکر تغییر سرمربی بیافتند.

خورخه ژسوس که طی ۱۰ فصل اخیر هدایت تیم‌های مطرح پرتغالی براگا، بنفیکا را برعهده داشته یکی از جدی‌ترین گزینه‌های سرمربیگری الهلال عربستان طی هفته‌های گذشته بود که سامی الجابر، مدیر این باشگاه هم مذاکرات جدی با او انجام داده و از مربی پرتغالی درخواست داشت هرچه سریع‌تر پاسخ آنها را بدهد.

در نهایت امشب رسانه‌های عربستانی اعلام کردند خورخه ژسوس و باشگاه الهلال عربستان به توافق نهایی با یکدیگر رسیده‌اند و این مربی پرتغالی و پُر افتخار فصل آینده هدایت الهلال را برعهده خواهد داشت.

ورزش سه: مربی پرتغالی فصل اخیر اسپورتینگ لیسبون هدایت تیم الهلال عربستان را برعهده گرفت.

——————-

اپلیکیشن کتاب خوان iBooks یکی از محبوب ترین استورهای آنلاین برای خرید و یکی از بهترین بسترها برای مطالعه دیجیتالی کتاب ها به حساب می آید

بدین ترتیب نام اپلیکیشن مذکور در هماهنگی کامل با دیگر سرویس های ارائه محتوای این شرکت همچون Apple Music و Apple News قرار می گیرد. ضمن این که تغییر مذکور تنها به نام این اپ خلاصه نشده و کمپانی کالیفرنیایی تلاش کرده تا همراه آن رابط کاربری و کارایی های فروشگاه کتاب های دیجیتال خود را نیز دستخوش تحول نماید.

اپلیکیشن کتاب خوان iBooks یکی از محبوب ترین استورهای آنلاین برای خرید و یکی از بهترین بسترها برای مطالعه دیجیتالی کتاب ها به حساب می آید. حال کمپانی اپل همزمان با کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام کرد که از این پس این اپلیکیشن با نام Apple Books در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار می گیرد.

حالا با باز کردن Apple Books با محیطی زیباتر و سرراست تر مواجه خواهید شد. ضمن این که برای اولین بار بخشی با عنوان «reading now» به اپ مورد بحث اضافه شده که با ورود به نرم افزار به آن منتقل خواهید شد. اینجا جایی است که آخرین کتاب های در حال مطالعه شما در دسترس قرار دارد تا بتوانید به سرعت به خواندن آنها ادامه دهید.

در خصوص سایر تغییرات اطلاعات بیشتری ارائه نشده،‌ اما اپل وعده یک تغییر و تحول اساسی را داده است. اطلاعات بیشتر در پاییز و همزمان با عرضه iOS 12 از راه خواهد رسید.

Posted on: 2018-06-12, by : chconference

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *