پس از جنجال فیسبوک، واتس اپ بر امنیت اطلاعات کاربران خود تاکید می کند – دیجیاتو + ترامپ: دیدارم با «اون» همراه با احترام خواهد بود – همایش سالانه شیمی

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ یکی از زیرمجموعه های فیسبوک است
در اعلامیه واتس اپ به سرعت اشاره شده که تمام پیام ها یا تماس های صوتی از دو طرف رمزنگاری شده اند و هیچکس دیگری (از جمله خود واتس اپ) به آنها دسترسی ندارد. در نهایت گفتنی است که با توجه به جنجال های اخیر فیسبوک، انتظار می رود بزودی کمپانی های بیشتری به نگرانی های مردم در قبال حریم شخصی شان پاسخ دهند.

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ یکی از زیرمجموعه های فیسبوک است. این کمپانی اخیراً و پس از رسوایی فیسبوک، بخش سوالات متداول خود را به روزرسانی کرده و به کاربران اطمینان داده که تمام اطلاعات و ارتباطات شان در امان است.

نکته جالب درباره حرکت اخیر واتس اپ این است که به فاصله کمی بعد از توییت جنجالی یکی از موسسین اش انجام شده است که به مردم پیشنهاد کرده بود فیسبوک را حذف کنند. اینطور به نظر می رسد که واتس اپ نگران بوده این توییت، اپلیکیشن پیام رسانش را به نوعی به جنجال فیسبوک مرتبط سازد و به همین خاطر تصمیم گرفته به دردسر احتمالی خود پیش از آنکه آغاز شود پایان دهد.

لازم به اشاره است که این بخش خاص از سوالات متداول، به پیام های تجاری ارتباط دارد. کمپانی مورد اشاره از مدت ها پیش با WhatsApp Business امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتریان و کسب و کارها را مهیا کرده و کاملاً واضح است که چرا پیام های تبادل شده میان این اشخاص از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ضمن قدردانی از چین “بخاطر کمک‌هایش در ارتباط با بحران کره شمالی” اظهار کرد: نشست‌هایی میان او و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در دست برنامه ریزی قرار دارد
ترامپ در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر نشست‌هایی میان من و کیم جونگ اون در دست برنامه ریزی قرار دارد. من فکر می‌کنم که چنین چیزی بسیار چشمگیر خواهد بود و من فکر می‌کنم که ما قرار است با احترام فراوانی به این نشست‌ها برویم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

ترامپ بیان کرد: ما خیلی خوب با یکدیگر تعامل داریم و فکر می‌کنم که قرار است یک سری کارهای بزرگ انجام دهیم.

خبرگزاری ایسنا: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ضمن قدردانی از چین “بخاطر کمک‌هایش در ارتباط با بحران کره شمالی” اظهار کرد: نشست‌هایی میان او و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در دست برنامه ریزی قرار دارد.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه نیز گفت، مذاکرات تجاری میان واشنگتن و پکن به خوبی پیش می‌رود. این اظهار نظر ترامپ با سخنان مقام‌های چینی درباره این مناقشه تجاری که دو کشور را در آستانه یک جنگ تجاری قرار داده، مغایر است.

او گفت: خلاصی پیدا کردن از سلاح‌های هسته‌ای کره شمالی هم برای آنها خیلی خوب است و هم برای همه.

دونالد ترامپ در اظهاراتش درباره چین گفت: آنها حقیقتا کمک بزرگی به ما در ارتباط با کره شمالی کرده‌اند و عملکرد واقعا چشمگیری در کمک به ما برای دستیابی به یک نوع راه حل داشته‌اند.

این در حالی است که ترامپ روز دوشنبه گفته بود که برنامه ریزی کرده تا با کیم جونگ اون در ماه مه یا اوایل ژوئن آینده دیدار کند.

Posted on: 2018-04-23, by : chconference

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *