راهنمای ارسال مقالات

راهنمای ارسال مقالات

کلیه علاقه مندان ، دانشجویان ، اساتید  و پژوهشگران می توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله ( این فرمت از منو دانلود فایل های مرتبط قابل دانلود می باشد) آخرین یافته های علمی ، پژوهشی ، کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله همایش از طریق کنترل پنل کاربران به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. برای این کار ابتدا باید از طریق عضویت در سایت ( ثبت نام اولیه ) یک حساب کاربری (کنترل پنل شخصی) ایجاد نموده سپس وارد صفحه خود شده و از طریق منوی ارسال مقاله، مقالات خود را ارسال نمایید.

_ در این همایش مقاله به دو زبان فارسی یا انگلیسی مورد پذیرش قرار می گیرد .

– لازم به ذکر است که چکیده و متن مقالات یکجا (full paper) دریافت می گردد و نیازی به ارسال چکیده به صورت مجزا نمی باشد.

_ حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل در کل 10 صفحه می باشد .

_ فرد ثبت کننده مقاله به عنوان مسئول مکاتبات مقاله خواهد بود .

قابل توجه دانشجویان و پژوهشگران گرامی:

آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری مقالات ارسالی خود زودتر از آخرین زمان اعلام نتایج داوری مقالات می باشند می توانند هرچه سریعتر مقالات خود را ارسال نموده سپس ایمیلی حاوی عنوان مقالات و کد رهگیری آن به ایمیل دبیرخانه همایش ارسال و تقاضاء داوری زود هنگام داده و مقاله خود را سریعتر در مرحله داوری قرار دهند. برای افراد فوق الذکر نتایج داوری مقالات حداکثر تا 10 روز پس از ارسال مقاله اعلام خواهد گردید.

ارسال فایل های مقاله :

 فایل Doc مقاله کامل منطبق بر دستور العمل نگارش مقاله را تنها از طریق سامانه کاربران ارسال نمایید . مقالاتی که به  ایمیل دبیرخانه ارسال گردید ترتیب اثر داده نخواهد شد و در فرآیند داوری قرار نخواهد گرفت.

توجه داشته باشید که ارسال و ثبت نهایی مقاله زمانی با موفقیت بوده است که کد پیگیری به مقاله اختصاص یابد که عزیزان می توانند جهت صحت این امر با مراجه به بخش وضعیت مقاله از نحوه  ارسال خود اطمینان حاصل نمایند.

در خصوص ارسال فایل ها به این نکته دقت نمایید که:

_ ارسال فایل فقط یکبار برای شما امکان پذیر است ، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید ، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .